Sadowski Grzegorz Wilk
Tylko tyle mi wystarczy

Kulisy powstania

Kolejna, muzyczna propozycja od Sadowsky’ego. Tym razem Robert Sadowski, kompozytor i producent muzyczny zaprosił do swojego projektu znakomitego wokalistę Grzegorza Wilka. Z tego muzycznego duetu powstał utwór, o którym można spokojnie powiedzieć, że jest utrzymany w dobrym, popowym stylu. Bardzo dobry tekst autorstwa Joanny Sabo i melodyjna muzyka Roberta Sadowskiego sprawiają, że „Tylko tyle mi wystarczy” ma szansę stać się hitem 2021 roku.

Okładka Singla - Tylko tyle mi wystarczy

Wyjątkowa aranżacja utworu do której Sadowsky zagrał dwie swoje jakże charakterystyczne solówki sprawia, że utwór jest ciekawy, niepowtarzalny, dojrzały w swoim gatunku. Do utworu powstał ciekawy teledysk, a większa część zdjęć do klipu powstała na dachu szpitala powiatowego w Międzychodzie w województwie wielkopolskim czyli w rodzinnym mieście Roberta Sadowskiego.

W utworze zagrali znakomici muzycy m.in.: Kuba Frydrych - gitary, Tomek Zieliński - bass, Maksymilian Mińczykowski - perkusja i wielu innych.

Bio Grzegorz Wilk

Charyzmatyczny wokalista najpopularniejszych programów rozrywkowych m.in. „Szansa na sukces”, „Jaka to melodia”, „Szymon Majewski Show” czy „Twoja twarz brzmi znajomo”. Laureat wielu programów telewizyjnych i konkursów międzynarodowych. Współpracował z takimi artystami jak: Krzysztof Krawczyk, Zbigniew Wodecki, Ryszard Rynkowski, Piotr Rubik, Leszek Możdżer, Jacek Cygan, czy Włodzimierz Korcz.

27 osób

pracowało przy produkcji utworu i teledysku

1 dzień

planu zdjęciowego

Zdjęcia z planu

Zobacz
także

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.