Sadowski Antek Smykiewicz
Wigilia Deluxe

Kulisy powstania

Wigilia Deluxe" to reedycja wydanego w 2020 roku zbioru najpiękniejszych piosenek świątecznych i kolęd w wykonaniu Antka Smykiewicza. Wyjątkowe aranżacje nie tylko umilą okres Świąt Bożego Narodzenia, ale również skłonią do refleksji w tym zmieniającym się świecie.

Okładka albumu - Wigilia Deluxe Smykiewicz Sadowsky

To już drugi wspólny projekt Antka Smykiewicza i Sadowsky'ego

W roku 2021 Antek Smykiewicz nawiązał współpracę z Robertem Sadowskim, kompozytorem i producentem muzycznym, który specjalnie na potrzeby reedycji płyty „Wigilia Deluxe” stworzył singiel „Na gwiazdkę”. Płyta oprócz na nowo zaaranżowanych i nagranych utworów zawiera również trzy autorskie piosenki, w tym tę premierową kompozycję.

"Wigilia Deluxe" to nie tylko muzyczny klimat Świąt Bożego Narodzenia, ale realne przesłanie o miłości i braterstwie. Producent płyty z każdego sprzedanego egzemplarza
przekazał 10% przychodu na ratowanie malutkiej Mai Tomczak, którą Antek Smykiewicz spotkał na swojej drodze podczas koncertu charytatywnego będącego częścią zbiórki pieniędzy na lek ratujący jej życie.

 

15 utworów

na płycie "Wigilia Deluxe"

10 % przychodów

przekazanych na pomoc Mai Tomczak, cierpiącej na SMA typu 2.

6 grudnia

w Dzień Dobry TVN zagrano na żywo singiel "Na Gwiazdkę"


Zobacz
także

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.