Sadowski Agnieszka Sadowska
Witaj w Key School

Kulisy powstania

„WITAJ W KEY SCHOOL” to pierwszy singiel napisany specjalnie dla szkoły muzycznej KEY SCHOOL, a tym samym jest zapowiedzią płyty muzycznej dla dzieci, której premiera zaplanowana jest wstępnie na rok 2021.

Okładka Singla - Witaj w KEY SCHOOL

O szkole Key School

KEY SCHOOL to nowoczesna szkoła młodych talentów, na czele której stoi wyjątkowa osoba - Agnieszka Sadowska. Budowana przez nią od wielu lat placówka cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród rodziców i ich dzieci. Niezwykła energia i szczerze otwarte serce Agnieszki sprawia, że dzieci ją uwielbiają.

Utwór stworzony został przez stały skład współpracujący przy projektach Sadowsky'ego. Na perkusji zagrał Maksymilian Mińczykowski, na basie Łukasz Frąckowiak, gitarze Kuba Frydrych, saksofonie Paweł Pełczyński. Do chórków udzieliła się Katarzyna Pawlak oraz dzieci ze szkoły muzycznej KEY SCHOOL - co jest jedną z największych sił tego utworu. Realizacją nagrań zajął się niezastąpiony Mirosław Wdowczyk.

W teledysku wystąpiły dzieci ze szkoły muzycznej KEY SCHOOL oraz instruktorzy: Sara Malińska, Katarzyna Pawlak, Łukasz Frąckowiak i Adrianna Zimmer.

250 dzieci

które znają już hymn Key School


Zobacz
także

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.